Nakupování oblečení v butiku, v supermarketu a na Internetu aneb co je lepší

Také patříte k lidem, kteří raději nakupují v poklidu mimo hlavní prodejní špičku? Zejména v odpoledních hodinách mezi čtrnáctou a osmnáctou hodinou bývají obchody doslova k prasknutí a nákup spíše připomíná masovou tlačenici. Nemáte tu potřebný klid, jste pod tlakem a ve stresu a mezi námi je čím dál více lidí, kteří si to nejen dobře uvědomují, ale také si to nenechají líbit. Nakupují buď v době, těsně před zavírací hodinou, nebo naopak co nejdříve po otevření obchodu, kdy je zde malý počet zákazníků.

módní přehlídka

Jedinou výhodou nakupování zboží v kamenných prodejnách je kontakt s cizími lidmi (pokud o něj stojíte), a také samozřejmě možnost výrobky si ohmatat a vyzkoušet. Toto sice není možné při nákupu online, ale se zvyšující se kvalitou produktových fotografií a s možností prohlédnout si výrobky na videu se tato výhoda poněkud ztrácí. Možná, že i to je důvod, proč se řada lidí obrací raději k nakupování v e-shopech, a kamenným prodejnám se vyhýbá. Jaké další výhody to přináší?

nakupování oblečení

Nakoupit můžete třeba o půlnoci – obchody s oblečením, jako je například About You sleva 25, a mnoho dalších prodejců spotřebního zboží, je „otevřených“ 24 hodin denně – nonstop. Do svého nákupního košíku můžete cokoli vložit prakticky bez časového omezení, ať je úterý, nebo neděle. Toto je podstatný rozdíl mezi nakupováním v kamenných prodejnách, kde se musíte, co se týče času, přizpůsobit prodejci, zatímco na Internetu se nikomu přizpůsobovat nemusíte.

Doprava zdarma – většina e-shopů nabízí dopravu zdarma za určitých podmínek, buď tu nakoupíte zboží v určité cenové hodnotě, anebo se to týká jen vybraného sortimentu. Obchod About You však nabízí dopravu zdarma za každých okolností, a to i tehdy, chcete-li zboží vrátit, reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost. Kromě bezplatné dopravy lze využít i různých slevových kupónů, které ještě o něco sníží cenu nakupovaného zboží.

Podobné příspěvky