Nepostradatelná kabelka

Na poli tohoto doplňku je stále co objevovat a vymýšlet. Mění se tvary, velikosti i zdobení. A každá žena si tu má šanci najít svůj styl a svoji spřízněnou taštičku.
V poslední době je velmi trendy a fashion zejména stylové psaníčko. I když se jedná o velmi malý a jemný doplněk, na módních molech a v magazínech je rozhodně nepřehlédnete. O tom, že se hodí do společnosti, všichni velmi dobře víme, ale proč je nevyzkoušet také ke zcela jiné příležitosti?

psaníčko

Proč jej nenosit také jen tak do města? Zejména léto volá naléhavě po jeho přítomnosti. Můžete ho nosit v podstatě kdykoli. Co třeba kombinace s oversized kabátkem? Toto spojení je totiž naprosto dokonalé. Nebojte se vaše psaníčko vyvětrat a ukázat mu kus světa. Vezměte ho do práce, na večírek nebo jen tak na nákupy!

Designová škála je vcelku hodně pestrá. Záleží tedy jen na vašem vkusu, jaký doplněk si vyberete právě vy. Na pultech obchodů je najdete malé, velké, barevné, jednobarevné, zdobené, kožené, látkové, s potiskem, s nápisem, se cvoky…

Přesto bychom na něm jednu vadu najít mohli. Návrháři při jeho tvoření moc nemysleli na to, že se toho do něj příliš nevejde. Do klasické kabelky dáme opravdu daleko více věcí, takže je oproti němu praktičtější. I když možná nebude mít takový efekt na naše okolí. V dnešní době se totiž většina z nás neobejde bez mobilu, klíčů od domu, peněženky, rtěnky, svého oblíbeného parfému nebo diáře.
Kabelka je prostě naše pravá ruka, bez které nedokážeme dost dobře fungovat. Přesto bychom ji měli čas od času vytřídit a rozhodnout, zda toho nenosíme v rukou příliš.

malá kabelka

Za to do společnosti se nám bude více hodit drobné psaníčko, které nás má především reprezentovat a vyladit náš model. Mělo by být na úrovni, abychom si tak nezpůsobili nepříjemný trapas. Proto bychom měli raději volit jednoduché a jemné linie spolu s decentními barvami. Určitě nic nepokazíte klasickou černou či bílou. Trendům však vévodí především zlatá, stříbrná nebo bronzová. Pro volný čas nakupujte více v barvách, které vám zaručeně zlepší náladu.

Podobné příspěvky