Vyhledávejte zábavu, která vás nudit nebude

Odpočinek je pro nás lidi něco, co si hodláme vychutnat naplno. A i když jednou za čas dáváme přednost nicnedělání, sedět doma na gauči nevydržíme dlouho a toužíme po pořádném odreagování.

Je nespočet způsobů, jak se k tomu dopracovat a užít si program s přáteli nebo rodinou tak, abychom na to nezapomněli. A jestli hledáte zábavu, kterou jste doposud nezažili, navštivte únikovou místnost Praha https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-praha/, která se postará o program, po kterém v době vašeho volna toužíte.

úniková místnost

1)U her je nutné přemýšlet

V Enigma escape narazíte na 2 typy her. Vaším úkolem bude zamyslet se nad tím, jak vyřešit záhadu tak, abyste se z místnosti dostali ještě před uplynutím časového limitu. V Praze je to 75 minut, během kterých si ověříte vaše logické schopnosti, důvtip, ale i to, zda dokážete zachovat chladnou hlavu ve stresových podmínkách.

Čeká na vás hra s názvem Samara nebo Dvojitý agent a zahrát byste si jich měli s těmi, kteří o nudu (stejně jako vy) rozhodně nestojí.

2)Hádanka, která vám nedá spát

Samara vás přesvědčí o tom, že v krizové situaci je dobré v sobě potlačit strach a pátrat po odpovědi, která by byla klíčem k vašemu osvobození. Jestli neznáte film Kruh a jeho téma, podívejte se na něho z pohodlí domova a přijďte prožít jeho pokračování právě do únikové místnosti.

vhs kazeta

Dvojitý agent potrápí vaši logiku zejména proto, že budete muset odhalit, proč se váš kolega náhle ztratil a kdo v tom má vlastně prsty. Zahrajte si na detektiva, kterému neunikne žádný detail a s vaším týmem hráčů rozlouskněte tento náročný oříšek.

3)Pravidla hry jsou jednoduchá

Aby byla pro vás hra úspěšná, musíte na odpověď přijít během 75 minut a společně s vašimi nejbližšími spolupracovat jako tým. Sestavit si ho můžete z počtu hráčů 2 – 5 lidí a vybírat z kategorie starších 15 let. Úniková hra je totiž vhodná převážně pro dospělých, kteří si nechtějí nechat ujít žádnou zábavu a dobrodružství.

Podobné příspěvky