I ženy si přijdou na své v prodejně s elektronikou

Že jsou vlasy důležité pro každou ženu, je asi jasné. Není ale vždy nutné spěchat ke kadeřníkovi, aby vám vytvořil účes, když zrovna potřebujete vypadat lépe. Chystáte se na ples, do divadla, na party, či jinam do společnosti a chcete oslnit? Zkuste elektro výrobky z řady péče o vlasy.
Na trhu je dnes již mnoho výrobků, které vám narovnají, nebo naopak navlní vlasy. Ideální je, pokud výrobek má více funkcí, vyměnitelných nástavců, tedy jak žehlení, tak tvarování, vysoušení a vlnění vlasů. Zkrátka více možností v jednom. Díky tomu můžete s účesy experimentovat. Pojďme si říci o některých z nich.
černý kulmofén
·         Kulmofén Premium Care od značky Rowenta
Povrchová úprava tohoto výrobku je obohacena o kašmír s keratinem, takže vám zajistí, že vaše vlasy nebudou vysušené ani při vysoké teplotě a budou mít krásně zářivý lesk. Balení obsahuje pět nástavců, z nichž nechybí žehlící nástavec a keramický kartáč pro vytváření krásných vln. S tímto kulmofénem jistě dosáhnete požadovaného účesu.
 
·         Rowenta Brush Activ Volume&Shine
Tento kulmofénvyniká především jednoduchým ovládáním, vysokou a rychlou výkonností, redukuje statickou elektřinu. Výhodou je též jednoduché ovládání. Pomůže vám vytvořit účes přesně podle vašich představ. Výrobek má keramický povrch a automatické rotace kartáčů.   
 žena, které kdosi vytváří účes žehličkou na vlasy
·         Kulma foukací ETA Fenité
Kulmofény ETA se rychle zahřívají a snadno se s nimi manipuluje. Tato řada Fenité má velice elegantní design. Má několik rotačních kartáčů, které vám vlasy jak vysuší a zároveň vytvarují, tak i kulmu, která vám vytvoří dokonale hladké vlasy.
 
Pokud se rozhodnete pro nákup kulmofénu, požadujte takový výrobek, který má technologie na ochranu vlasů. Je to například funkce ionizace, nebo anti-frizz pro vytvoření hladkých vlasů. Výhodou jsou praktické rotační kartáče, které navíjejí vlasy automaticky.