Jak si počínat, když jdete poprvé na erotické masáže Praha

Rezervace služby – vyberte vhodný termín a raději se objednejte předem. Po masáži se pak může hodit dobrá večeře (nebo pozdní oběd), a tak se vyplácí rezervovat si pro sebe více hodin času. Vášnivý prožitek rozkoše jen dobrým pokrmem stvrdíte, ale pozor – bez alkoholu. Alkoholické nápoje si můžete dopřát i přímo v salonu, ovšem nebude to ono. Zůstaňte raději u své oblíbené minerálky nebo džusu.

dámské poprsí

Komunikujte – jdete na erotickou masáž Praha poprvé a podlamují se vám kolena? Vždy, když je to poprvé, vás budou provázet pocity nejistoty a neurčitých obav, jak to vlastně bude probíhat, a co můžete očekávat, a to i přesto, že se v podvědomí moc a moc těšíte. Zkuste masérku oslovit vlídným pozdravem, pochválit její vstřícný přístup, nebojte se svěřit se svými niternými tužbami. Vždy, když je vztah mezi klientem a masérkou otevřený, bývá zážitek intenzivní a není to jen sehrané „divadlo“.

Není to sex, ale energie – každá masáž je svým způsobem předávání energie a jsou-li přítomní aktéři nazí, obvykle odpadají vzájemné zábrany a přichází přirozená touha po rozkoši. Není vůbec podstatné, že erotické masáže Praha nejsou o klasickém pohlavním styku, slastné pocity a orgasmické vyvrcholení může být dokonce intenzivnější, než při fyzicky namáhavé souloži. To je také důvod, proč jsou tyto služby v oblibě, a to nejen mezi muži. Nebývá výjimkou, kdy si je objednají i ženy nebo partnerské dvojice.

dívka pod palmami

Doteky nejen na erotogenních zónách – lidské tělo je obdařeno řadou nervových zakončení a z toho veškeré masáže těží, tedy i ty sportovní nebo relaxační. Jednou z nejúčinnějších technik jsou reflexní masáže chodidel a jistě není náhoda, že mezi druhy masáží na výběr je také footjob – hlazení tělesných partií chodidly masérky. Ovšem ať už zvolíte jakýkoli způsob, vždy je dotek a lidské pohlazení pomyslně i věcně hřejivé a zvláště na erotogenních zónách navozuje vzrušení, které může přejít až do intenzivního orgasmu.

Podobné příspěvky