Oblečení vhodné pro novorozence

Pokud čekáte miminko anebo sháníte nějaký pěkný dárek pro novopečené miminko, pak je dobrým nápadem zkusit zvážit koupit oblečení pro novorozené miminko. Pro novorozená miminka se kupuje kojenecké oblečení velikost 50 Kojeneckeobleceni. Velikost 50 označuje velikost miminka. Takže velikost 50 je přímo pro novorozence.

novorozené miminko

Pokud půjdete na návštěvu za novopečenými rodiči a jejich miminkem, tak jim jako dárek můžete pořídit nějakou pěknou sadu dětského oblečení, kterou naleznete na našem webu. Oblečení je vyráběné z kvalitního materiálu vhodné pro děti do 3 let. Střihy a materiály jsou dělané tak, aby miminkům seděly, slušely a byly pohodlné.

A co vše můžete pořídit?

Tak například polodupačky a tepláčky, kalhoty a kraťásky, punčocháče, spodní prádlo, bodyčka, košilky a kabátky, šatičky a sukýnky, ponožky, dupačky, mikiny a svetry, bundy a kabátky, botičky a capáčky, overaly vhodné na spaní, kojenecká trička, ale také kombinézy, zimní soupravy i kojenecké čepičky.

sada obleční

Velkou výhodou a skvělou volbou jsou také kojenecké sady. Ty jsou vhodné i jako oblečení do porodnice. Můžete pořídit dvoudílné sady, ale i pěti či šestidílné sady, které obsahují tepláčky, polodupačky, body, čepičku, rukavičky a košilku.

Oblečky se vyrábějí v holčičích i v klučících barvách. Tak pokud víte, můžete oblečení pořídit ve speciální barvě. Ale pokud nevíte, jakého pohlaví je miminko, pak můžete vybrat i z neutrálních barev. Dětské oblečení bývá s krásným potiskem, a pokud koupíte sadu, tak budete mít vše pěkně sladěné a miminko v něm bude ještě více roztomilé. Oblečení velikost 50 by průměrně dětem mělo vydržet celý měsíc. Některé kousky děti unosí i déle.

Pokud ještě váháte, pak se podívejte na různé nabídky dětského oblečení a inspirujete se. Můžete vybrat podle svého vkusu nebo vkusu rodičů. Nabídka je opravdu široká a vy tak máte možnost vybrat to nejkrásnější pro miminko.

Podobné příspěvky