Přehledný systém pro každé sportoviště

Chcete kvalitní systém k rezervaci vašich klientů? Důležité je, aby se vaši zákazníci v systému snadno orientovali a mohli si rychle rezervovat požadované lekce. Dobíjení kreditu by také mělo být jednoduché a rychlé. Každý systém po čase zastará a je potřeba ho trochu vylepšit nebo úplně vyměnit za lepší. Zákazníci potřebují neustálá vylepšení, aby viděli, že jim na nich záleží a dobře se o podnikání staráte. Nový rezervační systém jim poskytne spoustu výhod.

cvičení

Klienti si budou moci snadno a rychle rezervovat své lekce odkudkoliv budou chtít. U každé lekce uvidí, kdo ji povede a můžete přidat i další podrobnosti. Každá lekce půjde rezervovat pomocí přehledné aplikace, do které se stačí přihlásit pomoci facebookového účtu. Facebook už dnes má a používá každý a pro uživatele je jednoduché ho využít i k přihlášení do dalších aplikací. Nemusí tak řešit komplikace se starým způsobem ověřování a podobně.

V rezervační systém pro sportoviště https://fitness-rezervace.cz/ může vytvářet neomezený počet různých aktivit. Každou z nich si pak budete moci nastavit přesně podle svých požadavků. Velmi užitečná také může být služba kalendáře, která vám umožní všechny lekce snadno plánovat dopředu. Kalendářů si můžete vytvořit i více a upravovat v nich otevírací dobu sportoviště a plánovat nové akce.

lekce jógy

Většina sportovišť samozřejmě nabízí různé úrovně obtížnosti lekcí. I na to je rezervační systém připravený, můžete v něm totiž u každé lekce obtížnost uživatelům naznačit pomocí počtu hvězdiček. Vaši zákazníci díky tomu nemusí nic složitě hledat. Jednoduše si zvolí tu lekci, která odpovídá jejich aktuálním požadavkům na náročnost podle jejich formy.

Přehledný a jednoduchý systém zajisté ušetří mnoho nesrovnalostí nejen ve vašem vlastním kalendáři, ale i ušetří práci recepčním a účetnímu. Vaši zákazníci budou mít jednodušší možnosti, jak si lekce zarezervovat a celý systém pro ně bude uživatelsky velmi příjemný.

Podobné příspěvky