Uskladnění věcí i špinavého prádla

Asi nikdo z nás nechce mít po svém domě nebo bytě rozházené oblečení po zemi, natož špinavé. Zvláště pánové oplývají skvělou vlastností, a tou je neschopnost nalézt prádelní koš, kam by se špinavé oblečení dalo před praním vhodit, aby vám nezdobilo domácnost. Zvyky dospělých často přejímají děti, a proto je dobré je vést k čistotě od útlého věku. Pokud váš muž doteď koš přehlížel, možná ho vážně nenašel, protože je někde schovaný. Většina košů není moc hezká, a tak se je snažíme spíše schovávat. Nerezový koš na prádlo ale nemusíte schovávat, můžete jej mít i v té nejmodernější koupelně. Je odolný vůči vlhkosti, protože nerez se do koupelen používá jak na nábytkové kování, tak na doplňky.

koš na prádlo

U nás najdete několik typů košů. Od malých, které se používají například na látkové kosmetické tampony a malé kousky oblečení, přes moderní proutěné koše, až po ty velké. Chcete mít sladěnou domácnost i v koupelně, a chcete mít zároveň přehled o tom, jak je koš naplněný? Proutěný koš na prádlo má v sobě vloženou látkovou výplň, která sice není průhledná, ale je přes ni vidět, do jaké výšky máte koš naplněný. Díky tomu budete stíhat prát včas. Pokud jste velmi pořádkumilovní, máme pro vás skvělý tip. Nemusíte se hrabat v koši plném špinavého oblečení, stačí si poradit koše na barevné, černé a bílé prádlo. Vám ubyde práce, vše bude přehlednější, a pokud máte doma prádelnu nebo technickou místnost, kde koše máte, budou tři vedle sebe vypadat velmi dobře.

prádelní koš

Na první pohled každého určitě upoutá moderní vzhled koše a kvalitní zpracování. Proto se hodí nejen do koupelny na to špinavé, ale i třeba do ložnice nebo obývacího pokoje k uskladnění dek či dalších věcí, které často nepoužíváte, ale chcete je mít při ruce. Inspirujte se na internetu, a zjistíte, že jde o velmi povedený designový kousek, který bude slušet i vašemu interiéru.

Podobné příspěvky