Do Lisabonu za hubičku

Když se řekne Lisabon, co si přestavíte? Tato portugalská metropole toho má tolik co nabídnout. Možná jste si jako první vybavili typické žluté tramvaje, které brázdí Lisabon křížem krážem. Možná jste si také vybavili tradiční dezert pastel de nata, který se stal neoficiálním symbolem tohoto velkoměsta. Dost možná jste si představili také oceán, na který máte výhled ze spousty krásných vyhlídek nacházejících se ve spletitých uličkách. Ano, toto všechno je Lisabon. Je tedy na čase, abyste vyrazili poznat jeho krásy a kvality na vlastní kůži.

žlutá tramva

Dříve byl Lisabon poměrně špatně dostupnou lokalitou. Spojů nebylo mnoho, a když už, byly poměrně drahé. Dnes se sem můžete dostat za pár tisíc za zpáteční let. Využijte toho tedy i vy a pořiďte si do tohoto portugalského přímořského velkoměsta levnou letenku, díky které zažijete nezapomenutelný výlet na samý západ Evropy.

Sežeňte letenky za hubičku

Přímo v Lisabonu se nachází letiště, ze kterého se snadno dostanete přímo do centra města. Do Portugalska lze cestovat jak s klasickými, tak i nízkonákladovými společnostmi. Z těch nízkonákladových můžeme jmenovat například RyanAir nebo WizzAir, z těch běžných poté třeba TAP Portugal, který má spoje dokonce i z Prahy. Záleží tedy především na vašich prioritách, jestli vám jde spíše o nízkou cenu, nebo o pohodlí.

kufr s pasem

Vyhledávač vám pomůže najít akční nabídky

Bývá letenka Praha Lisabon drahá? Nemusí být. Pokud najdete zajímavou akci, můžete se sem dopravit třeba i za dva tisíce za zpáteční lístek. Jak však najít ty nejvýhodnější nabídky? Nejjednodušší bude použití vyhledávače. Ten vám během chviličky dokáže zobrazit desítky výsledků hledání, ze kterých můžete poté už jen vybírat. Zapomeňte tedy na to, že byste museli navštěvovat jednotlivé stránky individuálně a prodírat se jejich nabídkou. Tak to naštěstí nefunguje. Díky vyhledávači budete mít veškeré výsledky na jednom místě a koupě bude o to jednodušší.

Podobné příspěvky