Hračky, které zaručeně Vašeho psa zabaví


Míčky s otvorem na pamlsky
S touto psí hračkou jste se pravděpodobně už někde setkali. Je to klasický gumový nebo plastový míček, který má malý otvor, do něhož má paníček vložit nějakou dobrotu. Pejsek jí samozřejmě ucítí a bude se snažit pamlsek vyšťourat. To mu však zabere více času, než si myslí.
pes s hračkou
Interaktivní dřevěné hračky
Vašeho chlupáče na delší dobu zabavíte právě interaktivní hračkou. Jde vlastně o dřevěné destičky s otvory nebo šuplíky, kam se opět umístí dobrota. Otvory se uzavřou různými klopkami nebo víčky a cílem je, aby pejskem šel za vůní pamlsku a víčka se snažil packou nebo čenichem odkrýt. Tyto zajímavé hry můžete sehnat jak pro úplné psí začátečníky, tak pro pokročilé.
hrající si psy
Plyšové hračky
I hračky měkké z plyše mohou posloužit jako zábava na pár hodin. Výrobci nabízejí různé druhy. Jeden z nich může být např. plyšový domeček do kterého jsou vsazeny tři a více malých plyšáků. Úkolem Vašeho pejska bude jak jinak – dostat plyšáky z domečku ven.
Hračka s otočnými válečky
Tato hračka se skládá z hrazdy s otočnými válečky, do nichž se naskládají granule. Váš pejsek půjde po čichu a časem přijde na to, že válečky musí čenichem otáčet. Tak budou granulky vypadávat na zem a on si užije spoustu legrace.
Labyrint pro psy
Je to vlastně takové menší bludiště, do kterého vložíte malý kousek pamlsku nebo granule. A význam hry? Pes se opět snaží dostat dobrůtku ven. Vyřešení této hry bude stát pejska mnoho trpělivosti, proto mu zezačátku ukažte směr hry a jak na to.
pes s kostí
Kost na žvýkání
Pokud Váš pejsek nejraději kouše a kouše, pořiďte mu klasickou buvolí nebo šunkovou kost. Ideální je také morková kost, u niž se pejsek snaží vykousat náplň. Je nejen velmi chutná, ale také plná vápníku. Váš pes se zabaví a při žvýkání se ještě postará o svůj chrup. Jen dávejte pozor, aby pejsek kost nezačal jíst – pokud se tak stane, ihned jí odstraňte.