Reklamní mikiny – ideální pracovní uniforma

Oblečení, které nese logo nějaké firmy nebo například vtipný slogan dnes vídáme na každém rohu. Většinou je toto oblečení, které nejčastěji rozdávají obchodní zástupci různých společností, využíváno jako oděv vhodný na nějakou manuální práci, nebo klidně při sportu. Široká škála triček, ručníků a kšiltovek se dnes využívá i jako firemní uniforma, aby byli zaměstnanci na prodejnách k rozeznání od zákazníku nebo také, abychom na veletrhu věděli, na koho se obrátit s nějakým dotazem.

images

Reklamní mikiny zažívají v posledních letech obrovský úspěch. Dříve totiž firmy neinvestovali takové množství peněz, do oblečení se svým logem, nebo sloganem, jako dnes. Pulovry s kapucí, ale i bez potěší mnohdy člověka daleko více než obyčejné tričko, nebo klíčenka. Mikiny nejenom, že plní funkci reklamy, stejně jako ostatní oblečení, ale také nás zahřejí v chladných dnech, kdy je můžeme využít jako pracovní oděv. Navíc spousta kousků bývá dnes již i stylová a pohodlná stejně, jako jsou ty, které koupíme v nákupních centrech, nebo v e-shopech a máme je pouze na běžné nošení do práce a na procházky.

Společnosti zabývající se výrobou reklamních mikin jsou opravdoví odborníci, kteří Vám pomohou s tou nejlepší variantou, která Vám bude ušita na míru. Každá firma dnes nabízí širokou škálu velikostí, barev a stylů. Mikiny s kapucí, ale i bez. Nebo například lehká mikina se zipem a stylovým límečkem. Pokud si nevíte rady, kam umístit značku a motto své firmy, nemusíte mít strach, i s tímto Vám všude pomůžou. Nejčastěji se Vámi vybrané polepy umisťují na záda, tak aby se i z dálky vědělo, o kterou společnost se jedná. Decentní logo, které je ovšem také skvěle rozpoznatelné se lepí většinou na hruď, ale u mikin s límečkem můžeme čím dál častěji vídat nápisy právě zde.

T2303100ZA2

Všichni zaměstnanci vždy rádi ocení když dostanou kvalitní firemní oblečení, které nejenom dobře vypadá, ale v případě reklamních mikin také zahřeje.

Podobné příspěvky